Rolletka : oferta : plisy

Plisy to obecnie najbardziej popularne osłony okienne.


W odróżnieniu od rolet czy żaluzji, plisy pozwalają na zasłonięcie dowolnego fragmentu okna, przez co mogą spełniać funkcję zazdrostki. Montowane przy szybie umożliwiają pełne otwarcie skrzydła okiennego. Istnieje również metoda montażu bezinwazyjnego, który w żaden sposób nie narusza ramy okna.

W ofercie posiadamy prawie 20 kolorów osprzętu ( m.in. złoty dąb, orzech, antracyt, srebrny ) i prawie 1000 próbek tkanin. Materiały w szerokiej gamie kolorystycznej, gładkie i deseniowe, transparentne i całkowicie zaciemniające, odporne na wilgoć, niepalne, wiele z nich z powłoką odbijającą promienie słoneczne. Większość tkanin można prać, przez co nawet jasne tkaniny mogą Państwu służyć wiele lat. Klientom bardziej wymagającym możemy zaproponować plisy z biżuterią wysadzaną kryształami Swarovskiego w różnych wzorach i rozmiarach.

oferta - plisy 01 oferta - plisy 02 oferta - plisy 03 oferta - plisy 04 oferta - plisy 05

Szeroki wybór produktów różnych producentów. Rozwiązania dopasowane do potrzeb Klienta. Pełna odpowiedzialność za towar i usługi. Profesjonalne doradztwo, pomiary oraz montaż. Kompetentna i miła obsługa, zapraszamy do odwiedzenia salonu Rolletka.

Polityka wykorzystania plików cookies.

Rolletka

ul. Piotra Ściegiennego 47  .  60-136 Poznań  .  mapa dojazdu
tel./fax+48 61 662 00 21  .  tel. kom. +48 515 129 072 .  e-mail: biuro@rolletka.pl

godziny otwarcia:  . 

Zapytaj o bezpłatny pomiar i wycenę (Poznań i okolice)


Zapraszamy do odwiedzenia nas w mediach społecznościowych: